آماده سرمایه گذاری مشترک با فعالان حوزه گردشگری هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اعلام کرد آماده سرمایه گذاری مشترک با سرمایه گذاران و فعالان حوزه گردشگری ارسباران هستیم.

 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اعلام کرد آماده سرمایه گذاری مشترک با سرمایه گذاران و فعالان حوزه گردشگری ارسباران هستیم.
دکتر نادر اسدی در بازدید نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری این دانشگاه با امکانات و فضای مناسب آماده مشارکت با سرمایه گذاران بوده و کسانی که مایل به سرمایه گذاری در بخش گردشگری شهرستان باشند این دانشگاه حمایت می کند.
این مقام مسئول گفت: دانشگاه ازاد اسلامی واحد اهر با امکانات و فضاهای مناسب اماده مشارکت و سرمایه گذاری با تغییر کاربری برخی ساختمان های موجود دانشگاه به مجتمع رفاهی، هتل، نمایشگاه صنایع دستی ، رستورانهای سنتی در راستای استقبال از تبریز 2018 می باشد.
دکتر نادر اسدی همچنین به سایر قابلیت های این واحد در حوزه اشتغال و تولید اشاره کرد و افزود سوله های صنعتی دانشگاه ازاد اسلامی واحد اهر در ورودی شهرک صنعتی اهر یک پتانسیل دیگر و فضای مناسب برای سرمایه گذاری های مشترک با کارافرینان با اولویت دانشگاهیان و دانشجویان خلاق،پژوهشگر و توانمند می باشد.
رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد اهر در این بازدید با ارائه گزارشی از وضعیت فعلی دانشگاه که به جهت کاهش دانشجو که در برخی مقاطع مشکلاتی برای این دانشگاه پیش آورده خواستار حمایت و پیگیری نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی برای راه اندازی رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر شد.
وی همچنین اعلام کرد در صورت موافقت و صدور مجوز از سوی دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت آماده سرمایه گذاری در بخش درمان منطقه ،بخصوص راه اندازی MRI در شهرستان هستیم
 
 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد