تجدید میثاق با شهدای گمنام

تجدید میثاق با شهدای گمنام

 همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری سرور و سالار شهدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) مراسم غبار روبی و عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه ازاد اسلامی واحد اهر با حضور حجت لاسلام ممی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اهر و اعضای هیئت رئیسه، اساتید و کارکنان و دانشجویان برگزار شد.
در این مزاسم پس از عزاداری دسته جمعی در صحن دانشگاه ضمن حضور در مزار مطهر شهدای گمنام با قرائت فاتحه و نثار گل بار دیگر با آرمان های مقدس امام داحل و شهدا تجدید پیمان کردند.
در این مراسم ابتدا حجت الاسلام لطیف ذاکر رئیس اداره امور ایثارگران واحد اهر در سخنان خود اقتدار و امنیت نظام جمهوری اسلامی را به برکت خون شهدا دانست و بر تبیین اهداف شهدا و ادامه راه آنها تأکید کرد.
در ادامه این مراسم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اهر، شهدا را ضامن امنیت کشور برشمرد و افزود اگر امروز در کمال ارامش و امنیت مشغول کار و تلاش در جامعه هستیم همه به برکت ایثارگری های رزمندگان اسلام و شهدای هشت سال دفاع مقدس است.
حجت الاسلام رستم ممی زاده با اشاره به تحرکات اخیر رژیم صیونیستی در کردستان عراق افزود اگر شهدای مدافع حرم نبودند و مبارزه جانانه این عزیزان با مزدوران تکفیری نبود قطعاً دشمن فکر خیال و مبارزه در داخل کشورما را داشت ولی الحمداله امروز به برکت این رشادتها در منطقه ای که هر یک همسایه های ما در گیر جنگ و فاقد امنیت هستند .ولی به برکت خون شهدا ما امن ترین کشور را در منطقه داریم و باید همه ما قدر این نعمت عظیم را که به برکت ولایت و ایثارگری های شهدا بدست آمده بدانیم و فراموش نکنیم.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد