از برگزاری همایش های علمی و کاربردی در رشته های مختلف حمایت می کنیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر  ار برگزاری همایش های علمی و کاربردی در رشته های مختلف حمایت می کنیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در همایش ادبیات تطبیقی، گفت: این دانشگاه از برگزاری همایش علمی و کاربردی که بتواند گامهای عملی در جهت ارائه راهکارهای مناسب در خصوص موضوعات مختلف بردارد حمایت می کنیم.
دکتر نادر اسدی گفت:
خوشبختانه در سالجاری با برگزاری چهار همایش در سطح ملی در حوزه های مختلف علوم پایه، فنی و مهندسی و علوم انسانی نسبت به سال گذشته برگزاری این همایش ها به دو برابر افزایش داشته که این امر نشان از همت مضاعف همکاران حوزه پژوهش و گروه های اموزشی برای ارتقاء کمی و کیفی پژوهشها در رشته های مختلف دارد که امیدواریم در سال اتی سایر رشته های فعال در دانشگاه نیز بتواند اقدامات اساسی در جهت برگزاری همایش های کاربردی انجام دهند.
وی افزود: باید از این فرصت اساتید و دانشجویان بهره های کافی و لازم را ببرند و از ان در جهت تکمیل پژوهشها و افزایش اطلاعات و تحقیقات خود استفاده لازم را نمایند.
دکتر اسدی افزود ،برگزاری اینگونه همایش ها فرصتی است برای آسیب شناسی موانع پیش رو و ارائه نقاط قوت و ضعف و بررسی کارشناسی در موضوعات مختلف است.
وی در پایان با تقدیر از دست اندرکاران همایش اظهار امیدواری نمود با تداوم اینگونه نشست های علمی و تخصصی بتوانیم زمینه را برای رشد و توسعه این رشته مهم علوم انسانی فراهم نمائیم.
 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد