دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه های موفق استان است

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و افتتاح پروژه تولیدی عمرانی و حضور در جمع اساتید کارکنان ودانشجویان واحد اهر

امام جمعه اهر در نشست مشترک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، واحد اهر را یکی از دانشگاه های فعال و موفق در حوزه علمی و فرهنگی عنوان کرد تا با تلاش مضاعف دست اندکاران آن به یک مجموعه فعال و پویا تبدیل شده است.
حجت الاسلام  والمسلمین جواد حاجی زاده افزود: در مدت 21 سالی که در شهرستان اهر حضور دارم ارتباط مستمری با این دانشگاه در حوزه های علمی و فرهنگی داشته و انصافاً در طول دو دهه پیشرفت چشمگیری در حوزه های عمرانی، پژوهشی، اموزشی و فرهنگی داشته است که امیدواریم این امر با حمایت مسئولین استان و شهرستان بیش از پیش تداوم یابد.
وی گفت: باید با برنامه ریزی لازم بتوانیم زمینه مشارکت اساتید و دانشجویان در برنامه های فرهنگی و معنوی در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگی فراهم نمائیم.
امام جمعه اهر در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به افتتاح یادمان شهدای این دانشگاه حضور شهدای گمنام در دانشگاه را موجب عطرآگین شدن فضای دانشگاه به عطر شهدا و معنوی تر شدن ان اعلام کرد و افزود: شهدا با ایثار جان خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند و ما در قبال خون شهدا وظیفه داریم که آرمانها و اهداف آنها را برای همیشه زنده نگه داریم.
حجت الاسلام والمسلمین جواد حاجی زاده افزود: شهدا انسانهای شایسته و صادقی بودند که جان خود را برای حفظ و حراست از انقلاب اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و با ایثار و شهادت، عزت و اقتدار ایران اسلامی را برای ما به یادگار گذاشتند و امروز وظیفه ما پاسداری از خون شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید بعد از انقلاب می باشد که دوران 8 سال دفاع مقدس را تجربه نکرده اند.

 

http://azarbaijan-sharghi.farsnews.com/news/13961123001780

 

http://www.ana.ir/news/347061

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد