با امضای تفاهم نامه ای ادامه تحصیل دهیاران با تسهیلات ویژه فراهم می شود

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهررئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از توافق لازم با بخشداری مرکزی اهر جهت ادامه تحصیل دهیاران خبر داد.
به گزارش آنا از اهر، دکتر علی سلیمی در جمع دهیاران بخش مرکزی اهر که در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ادامه تحصیل دهیاران را در راستای ارتقای دانش فنی و مدیریتی آنها یک ضرورت برشمرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به عنوان دومین واحد دانشگاهی بزرگ استان در تحقق این امر آماده همکاری و همراهی است.
وی گفت: این دانشگاه در راستای تحقق عدالت آموزشی و بهره مندی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا در مقطع کارشناسی پیوسته (مهندسی نقشه برداری، جغرافیا، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی، آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی) و کارشناسی ناپیوسته( مدیریت بازرگانی و آموزش زبان انگلیسی )با 30 درصد کاهش شهریه و برای کارشناسی پیوسته (مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران و کارشناسی ناپیوسته (مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مهندسی اجرایی عمران، مهندسی فناوری عمران، نقشه برداری، تربیت بدنی و علوم ورزشی و مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی) 20 درصد کاهش شهریه و همچنین برای کارشناسی پوسته (حسابداری، روانشناسی و حقوق) و کارشناسی ناپیوسته(حسابداری) و کاردانی پیوسته( ساختمان – کارهای عمومی ساختمان و حسابداری) 15 درصد کاهش شهریه برای ادامه تحصیل دهیار تمهیدات لازم را فراهم کرده است.
دکتر سلیمی افزود: جلسات مشترکی با بخشدار مرکزی اهر در محل دانشگاه و بخشداری انجام شده است و در این راستا مقدمات تفاهمنامه در جهت اجرایی شدن این تمهیدات درحال انجام است که امیدواریم در کمترین زمان ممکن و قبل از آغاز سالتحصیلی جدید این تفاهمنامه امضاء و عملیاتی گردد.
این مقام مسئول افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با امکانات و تجهیزات پیشرفته، فضای مناسب در زمینه های آموزشی و پژوهشی، خدماتی، ورزشی، سایت های اینترنتی و غیره آماده همکاری با ادارات و نهادهای مختلف و امضای تفاهمنامه همکاری برای برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت و اعطای تسهیلات و تمهیدات ویژه برای ادامه تحصیل کارکنان ادارات هستیم.

در ادامه این جلسه بخشدار بخش مرکزی اهر نیز با قدردانی از این اقدام ابتکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بر ضرورت ارتقاء تحصیلی دهیاران تأکید کرد.
تورج اسمعیل زاده افزود: خوشبختانه استقبال خوبی از این طرح شده که امیدواریم با تسهیلات و تمهیدات ویژه ای که از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در نظر گرفته شده بتوانیم در مقاطع بالاتر نیز شاهد ادامه تحصیل تعدادی از عززیزان در تحصیلات تکمیلی باشیم.


 

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

کانال تلگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر