دانشگاه آزاد اسلامی آماده همکاری مشترک و بین بخشی با تمامی ادارات و سازمانهاست

Zendaniرئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از آمادگی این واحد دانشگاهی برای توسعه همکاری های مشترک در زمینه های علمی آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی با تمامی ادارات و سازمانها خبر داد.
به گزارش آنا از اهر، دکتر علی سلیمی در بازدید از آزمون انتخاب مدیران مدارس شهرستان اهر که در سایت های رایانه ای این دانشگاه برای 160 داوطلب مدیریت مدارس اهر در این دانشگاه برگزار شد بر ضرورت توسعه همکاری مشترک و بین بخشی در جهت بهره مندی از امکانات و فضای این دانشگاه برای استفاده سایر ادارات تأکید کرد.
وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر آمادگی دارد در قالب امضای تفاهم نامه های همکاری ادارات و نهادها که به نحوی نیاز به استفاده از امکانات، تجهیزات و فضای این دانشگاه در جهت پیشبرد برنامه های ادارات خود دارند اعلام آمادگی کرد.
این مقام مسئول گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به عنوان دومین واحد بزرگ دانشگاه استان و بزرگترین مجتمع آموزش عالی ارسباران در بین دانشگاه های دولتی و خصوصی آمادگی دارد از پتانسیل های این دانشگاه در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان و منطقه ارسباران استفاده لازم و کافی را انجام شود
وی گفت: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با چشم اندازی بسیار زیبا در ورودی شهرستان اهر با فضای مناسب، امکانات، تجهیزات در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، ورزشی، خدماتی، رفاهی آماده برگزاری و میزبانی مسابقات ورزشی در سطح ملی، جشنواره ها، نشست های تخصصی، اردوهای فرهنگی و تفریحی و دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در قالب امضای تفاهم نامه با تمامی ادارات و نهادهای استان و شهرستان می باشد.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری موفق مسابقات ورزشی در سطح کشوری و اردوهای فرهنگی و تفریحی در طول سالهای گذشته گفت: فصل تابستان به جهت آب و هوای ویژه و لطافت و سرسبزی منحصر به فرد بهترین زمان برای برگزاری اینگونه برنامه ها می باشد.
گفتنی است آزمون مدیران مدارس اهر در راستای تفاهم نامه های امضا شده از سوی مدیریت آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت 160 نفر از کاندیداهای مدیریت در محل شایت های جدید کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار شد.


 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

کانال تلگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر